Jdi na obsah Jdi na menu

Kings vs Panthers

21. 2. 2020

Ve 4:30 ráno evropského času sehrálo domácí LA zápas proti Floridě a již první dvě minuty byly zajímavé. Gabriel Vilardi se prosadil hned v čase 1:26, ke kterému mu pomohl Kurtis MacDermid. Alexander Barkov na to ale rychle odpověděl dvěma góli, jeden v čase 7:03 za asistence Jonathan Huberdeau a druhý gól v čase 8:43 za opětovné pomoci od Jonathan Huberdeau a Noel Acciari, Barkov a Huberdeau si navzájem pomohli k zisku dvou bodů pro každého v rozdílu ani ne dvou minut. V závěrečných 5 minutách hry Drew Doughty vypálil při přesilové hře a vyrovnal po nahrávce od Adrian Kempe a Anze Kopitar. V druhé třetině prostřelil branku Trevor Moore a pomohli mu Drew Doughty a Blake Lizotte. Minutu a osmnáct vteřin před koncem druhé třetiny se prosadil i Karlovarský rodák Martin Frk s pomocí Gabriel Vilardi a Matt Roy. Ve třetí třetině se hned v prvních 36 sekundách prosadil Mike Hoffman při přesilové hře s asistencemi Jonathan Huberdeau a Aaron Ekblad. Bohužel pro Floridu vstřelil vítězný gól Ben Hutton a s poslední asistencemi večera přispěli  Alex Lafallo  a Anze Kopitar.